SaferPass Blog

Letná brigáda pre šikovného študenta – tester/ka

Ak si vieš školu rozvrhnúť tak, aby si si našiel minimálne 20 hodín do týždňa na príjemnú brigádu v medzinárodnom startup-e v centre Bratislavy, tak čítaj ďalej:

Hľadáme TESTERA/KU, ktorý/á:

  • je študent VŠ s technickým zameraním
  • má skúsenosti s JavaScriptom
  • nájde si na nás aspoň 20 hodín týždenne
  • je spoľahlivý a samostatný

NÁPLŇ PRÁCE

  • manuálne/automatické testovanie
  • reportovanie chýb do tracking systému
  • úzka spolupráca s tímom developerov pri zlepšovaní kvality aplikácie

NAŠE BENEFITY

  • skvelý team, kde sa môžeš veľa naučiť (v teame máme aj 3 študentov STU 🙂 )
  • ak budeš šikovný, budeme viac ako radi ak s nami neskôr zostaneš ako programátor/tester
  • naučíme ťa pracovať s novými technológiami – napr. Selenium
  • príjemná atmosféra, teambuildingy
  • krásny office v centre Starého mesta
  • ovocie a iné zdravé dobroty stále k dispozícii

€ 5-6/hod                                           Bratislava, Staré mesto

SaferPass je menší startup vytvárajúci manažér hesiel, ktorý už vyše 3 rokov pomáha nastavovať rovnováhu medzi absolútnou bezpečnosťou a jednoduchým používaním tisícom ľudí po celom svete. V office nás je 15, z toho dvaja sú testeri, ktorí ťa radi do všetkého zasvätia.

NÁŠ PRODUKT
SaferPass – manažér hesiel

Ak ťa to zaujalo pošli nám email s tvojím CV na julia@saferpass.net.*

*Zaslaním emailu s Vašim CV súhlasíte v zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov so správou, spracovaním a uchovaním osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách spoločnosťou SaferPass s. r.o.. Poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. Tieto údaje budú spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 1 roka. Po období 1 roka budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

SaferPass Business is also available
on other platforms

Stay up-to-date on the new platforms

SaferPass is not providing any new premium subscriptions,
if you need any further assistance please reach out to support@saferpass.com

Buy SaferPass Personal

Teams plan is coming soon

Type in your email and we will notify you when Teams plan is available.

Business plan is coming soon

Type in your email and we will notify you when Business plan is available.

We’d love to hear from you

SaferPass is also available