SaferPass Blog

SaferPass Tlačová správa

saferpass-is-evolving

BRATISLAVA – (8.12.2015) – Spoločnosť SaferPass dnes publikuje najnovšiu bezplatnú verziu softvéru pre manažovanie hesiel/identity pre prehliadač Chrome.

Toto vydanie predstavuje jedinečnú Secure Me funkciu, ktorá je pre toto odvetvie úplnou novinkou. Secure Me sa zaoberá problémom, ktorý pociťujú mnohí používatelia pri zdieľaní akýchkoľvek zariadení s rodinou, priateľmi alebo kolegami. Secure Me prichádza s riešením keď si človek povie: „Čo som si nechal otvorené v mojom prehliadači/histórii prehliadania? Je prístupný môj bankový účet? Mailový klient, DropBox alebo Facebook?“ Secure Me sa postará o zabezpečenie všetkých kont a profilov na všetkých zariadeniach jedným kliknutím aj na diaľku.

Spoločnosť má priestory v Bratislave a v San Francisku a bola založená medzinárodným tímom profesionálov zameraných na bezpečnosť, ktorí predtým zastávali seniorné pozície v AVG Technologies. „Spojitosť medzi online bezpečnosťou, súkromím, efektivitou a pohodlím je oblasť, v ktorej budeme aj naďalej vyvíjať jedinečné produkty“ povedal Doug Crowley, CEO SaferPassu. „Zreteľ budeme klásť na vylepšenie bezpečia používateľov online, a zároveň na zjednodušenie ich životov. Posúvame sa od ochrany zariadení používateľov k ochrane používateľov samotných.“

Hrozby pre online bezpečnosť sú čoraz všadeprítomnejšie a škodlivejšie, ako môžeme vidieť na nedávnom veľkom hacknutí súborov zamestnancov vlády Spojených štátov alebo zoznamovacej stránky Ashley Madisson. Aj napriek tejto jasnej a rastúcej hrozbe, používa iba 6% spotrebiteľov softvér pre manažovanie hesiel a až 73% používa to isté heslo pre mnoho rozličných stránok. Najpoužívanejšie heslá sú aj naďalej „heslo“, „123456“ a „qwerty“. Misiou SaferPassu je zjednodušenie a zabezpečenie tejto neusporiadanej situácie pre 94% používateľov, ktorý nikdy nepoužili žiaden softvér pre manažovanie hesiel. Jednoduchosť je najvyššou formou sofistikovanosti!

SaferPass umožňuje svojim používateľom manažovať ich online bezpečnosť vrátane hesiel, poznámok a prihlásení. Multi-platformové riešenie bezpečne ukladá používateľské dáta a vďaka tomu ich automaticky prihlasuje do všetkých príslušných stránok, bez potreby zadávať prihlasovacie údaje ručne. Používatelia môžu rátať s kompletným zálohovaním a šifrovaním dát na cloud a ich automatickou synchronizáciou medzi všetkými zariadeniami a všetkými platformami.

SaferPass si kladie za cieľ mať vedúce postavenie na trhu manažovania online identity, a to najmä ponúkaním jednoduchých riešení, ktoré riešia skutočné problémy spotrebiteľov a malých a stredných podnikov. Pre tých 94% používateľov, ktorí momentálne nepoužívajú softvér pre manažovanie hesiel a chcú sa chrániť pred novou generáciou bezpečnostných hrozieb, ponúka SaferPass ten najlepší produkt na trhu manažovania identity, ktorý funguje na všetkých zariadeniach a platformách.

SaferPass Business is also available
on other platforms

Stay up-to-date on the new platforms

SaferPass is not providing any new premium subscriptions,
if you need any further assistance please reach out to support@saferpass.com

Buy SaferPass Personal

Teams plan is coming soon

Type in your email and we will notify you when Teams plan is available.

Business plan is coming soon

Type in your email and we will notify you when Business plan is available.

This website uses cookies to ensure you get the best experience on our website.

We’d love to hear from you

SaferPass is also available
on other platforms

Stay up-to-date on the new platforms